Nasz zespół

  • Kama Zboralska - przewodnicząca

   Kama Zboralska – przewodnicząca 

   Przewodnicząca Rady Programowej 11. i 12. Warszawskich Targów Sztuki. Autorka cyklu książek: „Sztuka inwestowania w Sztukę. Przewodnik po galeriach 2004” ( wyróżniona przez Polskie Towarzystwo Wydawców Książek w konkursie na „Najpiękniejszą książkę roku 2003”) oraz „Sztuki inwestowania w Sztukę. Przewodnik po galeriach 2006” i ostatnio wydanego 3. tomu „Przewodnika po galeriach sztuki”. Współautorka „Kompasu Sztuki” i „Kompasu Młodej Sztuki” – rankingów artystów współczesnych publikowanych od 2008 r. na łamach „Rzeczpospolitej” w dziale „Moje pieniądze”. Autorka licznych tekstów propa...

   Zobacz więcej 

  • Piotr Lengiewicz

   Piotr Lengiewicz 

   Prezes zarządu Domu Aukcyjnego Rempex ( istnieje od 1990), pomysłodawca i od 2003 roku organizator Warszawskich Targów Sztuki. Rempex przez ponad 20 lat działalności zorganizował wiele wystaw i blisko 400 różnego rodzaju, w tym specjalistycznych aukcji dzieł sztuki współczesnej i dawnej. Od lat współorganizuje też aukcje charytatywne.

   Zobacz więcej 

  • Lena Szwed-Strużyńska

   Lena Szwed-Strużyńska 

   Autorka nowej zabudowy i aranżacji plastycznej 11. i 12. Warszawskich Targów Sztuki. Organizatorka wielu wystaw w kraju i zagranicą m.in. w Weronie i Londynie ( „Made in Poland”, 2013). Właścicielka Galerii Sztuki Współczesnej Mostra, scenograf telewizyjny i teatralny.

   Zobacz więcej 

  • Katarzyna Marciniak - koordynator

   Katarzyna Marciniak – koordynator 

   Koordynatorka 12. Warszawskich Targów Sztuki. Absolwentka Wydziału Malarstwa Europejskiej Akademii Sztuk. Prowadziła Galerię „Zaułek Sztuki”, współpracowała z warszawską Pracownią Galerią. Działa razem z grupą Młodzi Sztuką przy OW ZPAP. Inicjatorka i uczestniczka wielu wystaw. kontakt: tel: +48 669 111 109 e-mail: info@warszawskietargisztuki.pl

   Zobacz więcej 

  • Public Dialog

   Public Dialog 

   Podczas 12. WTS współpracujemy z agencją PR, która zdobyła Złoty Spinacz w kategorii sektorowej „Kultura” za projekt: „Muzeum Utracone – przywraca pamięć”, edycja 2013 r. W konkursie organizowanym przez Związek Firm Public Relations, w którym nagradzane są najlepsze, najbardziej kreatywne i rzetelnie wykonane projekty zrealizowane w Polsce.

   Zobacz więcej 

 • Do Targów pozostało:

  tygodni
  -21
  -9
  dni
  0
  -3
  godzin
  -1
  -1
  minut
  -3
  -9
  sekund
  -3
  -4